Potrącenie na przejściu dla pieszych. Na miejscu policja i pogotowie

1
Do potrącenia kobiety doszło na przejściu dla pieszych na ul. Kaliskiej w Nowych Skalmierzycach na wysokości spółdzielni mleczarskiej. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Kaliszu. Do zdarzenia doszło przed godz. 16.00.

Policja potwierdza, że zdarzenie miało miejsce. Jak informuje nasz Czytelnik, wysłano dwa radiowozy oraz dwie karetki pogotowia. Poszkodowaną kobietę, która została potrącona na przejściu dla pieszych, przewieziono do szpitala. „Została potrącona przez opla corsę” – mówi nam Czytelnik.

– Funkcjonariusze, którzy zostali wysłani na miejsce, prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalają też zakres obrażeń poszkodowanej kobiety – informuje nadkom. Krzysztof Kula, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Na mojej ulicy kochani moi bracia kierowcy nagminnie parkują na skrajach przejść dla pieszych, gdy ktoś jedzie autem ma problem aby zauważyć pieszego który właśnie wchodzi na jezdnię, jeżeli jest to dziecko to kierujący jest praktycznie bez szans! Ani straż miejska ani policja nigdy nie zareagowały na tą sytuację.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick