Poszukiwany zaginiony 39-latek [PILNE]

12
Wyszedł z domu i nie wrócił. 39-letni Bartosz, mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, jest pilnie poszukiwany przez rodzinę. Do jego zaginięcia doszło wczoraj, a w poszukiwania zaangażowane są już odpowiednie służby. Był ubrany w białą koszulkę, niebieskie spodnie typu jeans i granatową kurtkę. Prawdopodobnie miał przy sobie także plecak. Ostatni raz widziany był w okolicy ostrowskiego dworca PKP.

13 września 39-latek wyszedł z domu nad ranem do pracy. Jak poinformowała rodzina odpowiednie służby, mężczyzna nie stawił się ani w miejscu zatrudnienia, ani nie powrócił do domu o stałej porze. Nie nawiązał kontaktu z żadnym członkiem rodziny.

Ostatni raz widziany był w białej koszulce, niebieskich spodniach typu jeans i granatowej kurtce. Mógł mieć przy sobie także plecak. Zaginiony mierzy około 185 cm wzrostu. Ostatni raz widziany był w okolicach dworca PKP przy ul. Kolejowej. W poszukiwania zaangażowana jest policja oraz ratownicy Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy.

Ktokolwiek posiada informacje o zaginionym proszony jest o pilny kontakt pod numer alarmowy 112 lub numer alarmowy SiR 731-112-113.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  1. 18

    Dlaczego nie ma informacji czy poruszał się na nogach, jakimi mógł iść ulicami czy wsiadł do auta czy autobusu w kierunku pracy a gdzie jego praca jak ktoś ma pomóc przy tak małej ilości informacji? Większość może zlekceważy , bo nawet nie wie, że to jego okolice mogą być.

  2. 1
    2

    A czy on chce powrotów i szukania ,są słyszane wiadomości że specjalnie się ulotnili z domów bo niechcą takiego zycia a koledzy też dołożą swoje trzy grosze i namieszają.a telefon się odzywa?

  3. Zbyt mało informacji by pomóc jakiej marki było auto które po niego podjechało. Skoro to jakiś znajomy to sądzę że rodzina powinna go chociaż kojarzyć. Ja bym wolała wiedziec z kim mąż zabiera się do pracy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick