Poszukiwania 29-letniego Michała z Kościelnej Wsi wciąż trwają!

0
żródło: Szukamy i Ratujemy Ostrów Wlkp.
Nadal nie odnaleziono 29-letniego Michała Wojtysia, mieszkańca Kościelnej Wsi. Poszukiwania mężczyzny trwają już od 6 stycznia. 29-latek był ostatnio widziany w nocy z 5 na 6 stycznia w Kaliszu.

Michał przebywał tej nocy w jednym z kaliskich klubów tanecznych przy ul. Śródmiejskiej. Wyszedł z klubu około godz. 2.00 ubrany wyłącznie w koszulkę, zostawiając kurtkę w środku. Temperatura tamtej nocy wynosiła około dwa stopnie Celsjusza. – Bierzemy pod uwagę najgorszy scenariusz, jak również, że mężczyzna może przebywać u kogoś ze znajomych. W momencie zaginięcia był ubrany w koszulę w kratę i jeansy – taki post opublikowała na swoim profilu grupa poszukiwacza Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego.

13 stycznia przeczesano okoliczne tereny leśne, pola, rzeki, pola, bagna. Niestety do dnia dzisiejszego poszukiwania nie przyniosły żadnego skutku. –Sprawdziliśmy już wszystkie możliwe miejsca w których mógłby przebywać Michał, wykluczyliśmy, aby szedł drogą do domu. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie z jego rodziną. Będziemy szukać do skutku – powiedział w rozmowie z nami pan Krzysztof z grupy Szukamy i Ratujemy.

Zaginionego Michała Wojtysia szukają również policjanci, strażacy, ratownicy wodni i medyczni – Na nagraniu z monitoringu widać jak mężczyzna o godz. 2.39 opuszcza lokal i idzie w kierunku rynku. Nasze poszukiwania wciąż trwają – mówi asp. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

29-latek do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick