DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Poszukiwani świadkowie zdarzenia

Ostrzeszowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 czerwca 2024 r. około 20:00 na przejściu dla pieszych na DK11 w Ostrzeszowie.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na przejściu dla pieszych pomiędzy Osiedlem Zamkowym a Osiedlem Piastów w Ostrzeszowie.

– Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes E320, jadąc pojazdem w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego, na przejściu dla pieszych potrącił pieszą idącą z rowerem. W wyniku zdarzenia kobieta odniosła ciężkie obrażenia ciała – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Bezpośredni świadkowie zdarzenia oraz osoby posiadające informację co do okoliczności tego wypadku, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę asp. sztab. Pawłem Sołtysiakiem, tel. 47 77 57 286 lub całodobowo 47 77 57 200 lub 47 77 57 211. Informacje można przekazać również na adres email: rzecznik.ostrzeszow@po.policja.gov.pl.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz