Poszukiwane imię dla żubra! Ośrodek w Gołuchowie ogłasza konkurs

24
Fot. Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
W maju tego roku w Gołuchowie na świat przyszedł kolejny żubr! Maluch nie ma jeszcze imienia i w związku z tym Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie ogłasza konkurs na imię dla byczka. Według zasad Księgi Rodowodowej Żubrów imię musi zaczynać się na "PO". Propozycje można nadsyłać do 10 września.

Porzeczka, Pomidor, Pomiłek, Pochulek, czy Pochwała – to tylko kilka z setek imion, którymi nazwane zostały gołuchowskie żubry. Nazwanie malucha imieniem zaczynającym się na „PO” to tradycja i wymóg regulowany przez Księgę Rodowodową Żubrów.

W maju tego roku na świat przyszedł kolejnych maluch. Byczek nie ma jeszcze imienia i w związku z tym Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie ogłasza konkurs! Każdy może zgłosić dwie propozycje. Te najbardziej oryginalne mają szansę na wygraną!

Propozycje można nadsyłać do 10 września za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ. Warto też zapoznać się z regulaminem konkursu. Na zwycięzcę czekają nagrody.

A TUTAJ LISTA WYKORZYSTANYCH JUŻ IMION

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

24 KOMENTARZE

  1. Drodzy czytelnicy, dziękujemy za nadsyłanie propozycji imion dla malucha. W artykule jest jednak informacja i odnośnik do regulaminu oraz formularza, który należy wypełnić, by wziąć udział w konkursie. Prosimy zapoznać się dokładnie z treścią tekstu. 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick