Posłuchaj muzyki Preisnera NA ŻYWO! Zostały ostanie godziny!

0
To już ostatnie godzin, w których możesz wziąć udział w konkursie i zgarnąć jedną z ośmiu podwójnych wejściówek na koncert kolęd pod przewodnictwem muzycznego geniusza - Zbigniewa Preisnera. Mamy do rozdania bilety na koncert w Poznaniu i Wrocławiu.

Zbigniew Preisner wystąpi z repertuarem najpiękniejszych kolęd pełnych refleksji i melancholii. Publiczności zaprezentuje je w towarzystwie Beaty Rybotyckiej, Joanny Pocicy, Macieja Balcara i zespołu Jana Karpiela-Bułecki.

Jeśli chcecie powalczyć o jeden z podwójnych biletów na koncert Preisnera, odpowiedzcie na pytanie konkursowe: Z którym kabaretem literackim Zbigniew Preisner odnosił pierwsze sukcesy?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Zbigniew Preisner. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie datę koncertu, na który chcecie zdobyć bilety (22 stycznia w Poznaniu lub 28 stycznia we Wrocławiu), swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do środy 15 stycznia, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w czwartek 16 stycznia.

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick