Posłowie zapytani: Ile kosztuje kostka masła i kilogram kurczaka? Oglądaj najnowszy program „W punkt” w Telewizji Proart!

16
Posłowie Jarosław Urbaniak i Tomasz Ławniczak byli gośćmi najnowszego odcinka programu "W punkt". Parlamentarzyści zabrali głos w sprawie rosnącej inflacji, braków węgla oraz wysokich cenach paliwa. Premiera programu w środę o godzinie 18.05 na antenie Telewizji Proart.

Najbliższe powtórki jeszcze w środę o godzinie 21.30, a także 28 lipca (czwartek) o godzinie 19.00.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

16 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobry program. Pokazał jak bardzo oderwani od rzeczywistości są Panowie Ławniczak (PiS) oraz Urbaniak (PO). To zresztą starzy kumple. Gdy Ławniczak był wicestarostą, Urbaniak był prezydentem miasta, a w Ostrowie w latach 2010 – 2014 trwała wtedy koalicja PO-PiS. Dlatego w najbliższych wyborach zagłosuję na Agrounię

    • Głosuj lub nie głosuj, twój głos na Agrounię będzie tyle znaczyć co jakbyś nie poszedł głosować.

  2. Ale orły na proste pytanie nie umieją odpowiedzieć….jak oni skończyli podstawówkę, wstyd że mamy takich posłów

  3. Ostrowska koalicja PIS-PO trwała lata. Tylko wymieniają się stołkami i od lat nie pracują normalnie, jak przeciętny Kowalski. Dlatego są oderwani od problemów normalnych Polaków, zarówno p. Ławniczak, jak i poseł Urbaniak.

    • Dzisiaj rządzi koalicja Przyjaźni- PiS. Wystarczy popatrzeć jak się sprawia, by opozycyjni radni PiS, nagle zaczęli głosować z rządzącymi. Wystarczy jedno zatrudnienie i jeden awansik.

  4. Do koryta są pierwsi…brzuszyska obwisłe, ciągle im w dupach mało… siedzą,przysypiają i pierdzą tylko na głupich debatach w fotelach sejmowych… szaraczków -nas mają głeboko w dupie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick