Popołudnie z dinozaurami. „Gdyby mógł, to spróbowałby je wskrzesić”

2
Już w niedzielę będzie można spotkać w Jarocinie... dinozaury. Pojawią się na filmie, a także w grze komputerowej stworzonej przez młodego pasjonata tych wielkich zwierząt. Popołudnie dla dzieci zapowiada się niezwykle interesująco, ale na tarach Kawiarni Filmowej przy ul. Gołębiej zaproszeni są również dorośli, którzy chcieliby porozmawiać o dinozaurach.

„Gdyby mógł, to pewnie spróbowałby się wskrzesić” – mówi Małgorzata Niestrawska-Kaźmierczak ze Stowarzyszenia Jarocin XXI. Takimi słowami opisała Krzysztofa Łączniaka – wielkiego pasjonata dinozaurów, który szykuje dla dzieci niespodziankę. Mowa o grze komputerowej, w której trzeba się wykazać wiedzą i spostrzegawczością, aby poprawnie odpowiedzieć na pytania.

Zagrać w nią będzie można już w niedzielę 8 lipca na tarasie Kawiarni Filmowej w Jarocinie zlokalizowanej na piętrze budynku, w którym znajduje się Kino Echo. Multimedialna zabawa będzie tylko jednym z punktów programu poświęconego dzieciom. – W niedziele mamy niezwykłe popołudnie trwające od 15.00 do 17.00. Zabawę rozpoczniemy od pokazania filmu o dinozaurach – wyjaśnia Małgorzata Niestrawska-Kaźmierczak.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Nie ma nic o ostatnim punkcie programu: wykład słynnej pani doktor pt ” Kamienie i ich wpływ na zagładę dinozaurów”

  2. No to przecież niepowtarzalna okazja, żeby zaprosić Panią eurodupowatą Ewę Kopacz, która o dinozaurach wszystko wie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick