Ponad 1200 wykonanych testów w regionie. Coraz więcej zakażonych

6
W najnowszym raporcie Ministerstwa Zdrowia poinformowano, że w ciągu minionej doby potwierdzono 36 995 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 252 chorych na COVID-19. Dodatnich wyników przeprowadzonych testów przybywa także w południowej Wielkopolsce: powiat ostrowski (70/0), krotoszyński (64/0), kaliski (49/1), kępiński (36/0), Kalisz (25/0), powiat pleszewski (20/0), jarociński (20/0), ostrzeszowski (14/1).

W ciągu minionej doby wykonano ponad 141 tysięcy testów na obecność SARS-CoV-2.

powiat/miasto dzienna liczba zakażeń dzienna liczba zgonów
jarociński 20 (125 wykonanych testów) 0
kaliski 49 (190 wykonanych testów) 1
kępiński 36 (174 wykonane testy) 0
krotoszyński 64 (192 wykonane testy) 0
ostrowski 70 (248 wykonanych testów) 0
ostrzeszowski 14 (96 wykonanych testów) 1
pleszewski 20 (98 wykonanych testów) 0
Kalisz 25 (167 wykonanych testów)
0
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. no nie dziwota jak więcej testują , to więcej zakażeń wychodzi. i sie ciągle tym podniecają. Niech w marketach zaczną testować, już nie wiedzą co wyrabiać w tym min od niezdrowia . A biedne dzieci znów na zdalne idą od czwartku. chamy jedne. Znów młodzież będzie niedouczona, znów zero kontaktów z rówieśnikami , to po cholerę szczepili te dzieci jak i tak w domach muszą siedzieć !!

    • Cyrku ciąg dalszy. I tak w kółko. Co roku to samo będzie. A ludzie się podniecaja. Po co to wszystko. Jak tak nic nie daje

  2. Pytanie do osób pracujących w lokalnych urzędach czy to centralnych czy też samorządowych. Czy nasi włodarze zdecydują się wprowadzić pracę zdalna puki ma to jakiś sens czy beda czekać aż 40% z nas sie rozchoruje i pójdzie na L4? Wtedy zaczną sie nerwowe ruchy wprowadza zdalna ale z takim nieprzygotowaniem i brakami w kadrach nasze usługi dla społeczeństwa i tak nie beda wykonywane dobrze. Biura prasowe i trolle włodarzy proszę nie pisać. Może wypowie się lud pracujący.

    • Proszę to powiedzieć pracownikom produkcji czy marketów to Pana wyśmieją. Tam nawet ukrywane są przypadki zachorowań – dla firm i handlu liczy się kasa i zysk a rząd już nie ma kasy na tarczę. Takie są niestety fakty.

  3. Spokojnie my w urzędach jesteśmy mistrzami w ukrywaniu przypadków. Prawda Pani Prezydent? Niestety, w handlu czy produkcji praca zdalna nie jest możliwa… w urzędach jest i da się to tak zorganizować by działało bez strat dla interesantów. Niestety przez brak działań władz nie robi się nic byśmy mogli pracować dla was, bezpiecznie dla nas.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick