DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pomagała jej niemal cała Polska. Jagódka otrzymała najdroższy lek świata!

Walka o życie dziewczynki trwała długie miesiące. Do uzbierania była ogromna kwota – ponad 8 milionów złotych, bo to właśnie tyle kosztuje najdroższy lek świata. Jedynym ratunkiem dla Jagódki jest terapia genowa, która powoduje zmianę kodu genetycznego, co w konsekwencji sprawia, że organizm zaczyna produkować białko potrzebne mięśniom. Jednorazowe podanie daje już ogromny efekt.

Dziś rodzice Jagódki przekazali najlepszą wiadomość – lek już płynie w żyłach dziewczynki! „Nastał dzień w którym życie Jagódki rozpoczęło się od początku. Przyszedł moment, na który czekaliśmy przez długie miesiące, z nadzieją że przechytrzymy naszego najgroźniejszego przeciwnika – CZAS. Teraz możemy podzielić się nim z Wami. Jagódka otrzymała NAJDROŻSZY LEK ŚWIATA. Dzięki Wam, nasza córka dostała szansę na nowe, lepsze życie. Każde wielkie i otwarte serce, które przyczyniło się do sukcesu zbiórki Jagódki jest kroplą złotego leku płynącego teraz w jej małych żyłkach” – czytamy na facebookowym fanpage’u zbiórki.

Rodzice dziewczynki przekazują także ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy dodawali im otuchy i wspierali zbiórkę pieniędzy. Wasza postawa niejednokrotnie ocierała nam łzy z napuchniętych powiek i dodawała sił w najbardziej kryzysowych momentach. Ból z bezsilności który rozdzierał nam serca koiły wasze słowa, które nieustannie dodawały nam otuchy. Nasza wdzięczność jest ogromna i nie da się jej opisać słowami”.

Napisz do autora

Komentarze (1)
 • M
  Marta

  środa, 22 marca, 2023

  Trzymaj się ❤️
  Podziwiam Rodziców za tą walkę, dla niej wszystko ❤️

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz