Pomaga w organizacji turnieju, więc w nagrodę dostał… fotel

0
Dużym zainteresowaniem cieszyły się licytacje piłkarskich gadżetów podczas VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma w Ostrowie Wielkopolskim. Szczególną uwagę licytujący zwrócili na koszulkę Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej z podpisami piłkarzy oraz voucher dla dziecka z rodzicem na mecz Manchesteru City w Lidze Mistrzów, za które zapłacono ponad 5 tys. zł.

Niecodzienny prezent otrzymał od Andrzeja Kryjoma Marcin Podlecki, trener grup młodzieżowych Pogoni Szczecin, który załatwił na licytację m.in. koszulkę Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej z podpisami całej drużyny. Podczas oficjalnego otwarcia VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma otrzymał w podziękowaniu za pomoc w organizacji turnieju fotel w barwach „Portowców” ozdobiony swoim nazwiskiem.

Licytacje, które odbywały się podczas pierwszych godzin tegorocznej edycji turnieju, były robione z myślą o Karolinie Olejniczak, która walczy z nowotworem i potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie oraz rehabilitację. Ostrowianka osobiście pojawiła się na otwarciu i miała okazję obserwować, jak zacięta rywalizacja odbywała się o poszczególne gadżety.

VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma rozpoczął się w sobotę 31 sierpnia o godz. 9.00. Przez cały dzień na boisku przy ul. Krotoszyńskiej odbywają się mecze w pierwszej fazie rozgrywek. Decydująca została zaplanowana na niedzielę 1 września. Tego dnia najciekawsze spotkania rozgrywane od godz. 12.00 będziecie mogli obejrzeć na żywo z komentarzem w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info. Sponsorem transmisji jest firma PROMAX.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick