DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pomaga w organizacji turnieju, więc w nagrodę dostał... fotel

Niecodzienny prezent otrzymał od Andrzeja Kryjoma Marcin Podlecki, trener grup młodzieżowych Pogoni Szczecin, który załatwił na licytację m.in. koszulkę Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej z podpisami całej drużyny. Podczas oficjalnego otwarcia VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma otrzymał w podziękowaniu za pomoc w organizacji turnieju fotel w barwach „Portowców” ozdobiony swoim nazwiskiem.

Licytacje, które odbywały się podczas pierwszych godzin tegorocznej edycji turnieju, były robione z myślą o Karolinie Olejniczak, która walczy z nowotworem i potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie oraz rehabilitację. Ostrowianka osobiście pojawiła się na otwarciu i miała okazję obserwować, jak zacięta rywalizacja odbywała się o poszczególne gadżety.

VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma rozpoczął się w sobotę 31 sierpnia o godz. 9.00. Przez cały dzień na boisku przy ul. Krotoszyńskiej odbywają się mecze w pierwszej fazie rozgrywek. Decydująca została zaplanowana na niedzielę 1 września. Tego dnia najciekawsze spotkania rozgrywane od godz. 12.00 będziecie mogli obejrzeć na żywo z komentarzem w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info. Sponsorem transmisji jest firma PROMAX.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz