DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Policyjny pościg i dwie osoby w rękach policji [AKTUALIZACJA]

Pracowity poranek mieli ostrowscy policjanci, którzy kontrolowali ruch na ul. Wrocławskiej. Zdecydowali się zatrzymać do kontroli jeden z pojazdów. Kierowca zamiast stanąć przy radiowozie, zatrzymał się dopiero spory kawałek dalej, po czym razem z pasażerem postanowił uciec.

– Policjanci podjęli pościg i zatrzymali obu mężczyzn. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał 0,18 mg/l (0,36 promila – przyp. red.). Zostanie od niego pobrana krew do badań – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Diagnostyka laboratoryjna ma wykazać, czy w momencie prowadzenia auta znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Kierującym był 27-latek z powiatu ostrzeszowskiego. Co istotne, żaden z zatrzymanych się w samochodzie mężczyzn nie jest właścicielem pojazdu.

CZYTAJ TEŻ: Dwie porodówki z regionu w TOP 10 wielkopolskiego NFZ-u! Jak wypadły inne szpitale?

AKTUALIZACJA – 24 stycznia 2022

Jak ustaliła ostrowska policja, kierujący autem 26-latek miał dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów dot. wszystkich kategorii prawa jazdy, a dodatkowo posiadał przy sobie woreczek strunowy z metamfetaminą. Nie jest też właścicielem pojazdu, którym się poruszał.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • P
    polski

    poniedziałek, 24 stycznia, 2022

    jeśli w rękach to co ze spisaniem wyjaśnień ?

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz