Policja w jarocińskiej spółce komunalnej. Pracownica zatrzymana z amfetaminą

0
Policja zatrzymała 26-latkę, która miała przyjść do pracy w jednej z jarocińskich spółek komunalnych z woreczkiem, w którym miał się znajdować biały proszek. Kobieta złożyła wyjaśnienia i usłyszała zarzut posiadania środków odurzających.

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszy 26-latka. Kobieta pracująca w jednej ze spółek komunalnych w Jarocinie przyniosła ze sobą woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Woreczek znajdujący się w papierośnicy znalazł ktoś z pracowników firmy, po czym powiadomił o znalezisku policję. Na miejscu pojawili się mundurowi. – Policjanci ustalili na miejscu, że papierośnica, w której znajdował się woreczek strunowy, należy do 26-letniej kobiety, która została zatrzymana. Jest mieszkanką gminy Jarocin – informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Kobieta została przetransportowana do jarocińskiej komendy, gdzie złożyła wyjaśnienia i usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, do zdarzenia doszło na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick