Policja publikuje wizerunek poszukiwanego i prosi o pomoc

3
Fot. KMP Kalisz
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują mężczyzny podejrzanego o rozbój i publikuje jego wizerunek. Zamieszczamy go także na wlkp24.info. Jeśli ktoś może pomóc w identyfikacji mężczyzny, proszony jest o kontakt.

Poszukiwany mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu, jest poszukiwany przez policję od kilku miesięcy. To pokłosie rozboju, do którego doszło w październiku 2017 roku. – Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek publikujemy – apeluje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

>> Polub nasz fanpage! <<

Do zdarzenia, które badają śledczy, doszło 11 października. Do jednego z domów na terenie Kalisza wtargnęło kilku mężczyzn, którzy obezwładnili właścicieli i ukradli pieniądze oraz biżuterię. – Policjanci zabezpieczyli m.in. zapis nagrania z monitoringu, na którym została zarejestrowana sylwetka jednego z mężczyzn. Wszystkich, którzy posiadają informacje na jego temat, prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu pod numerami telefonów: (62) 76 55 387, (62) 76 55 364 lub (62) 76 55 240 – dodaje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz. Jeśli ktoś nie jest w stanie przyjść na komendę osobiście, może przesłać informacje na maila rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick