DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Półfinał Olimpiady ZUS dla Ostrowa Wielkopolskiego

W naszym województwie największą wiedzą wykazały się uczennice z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim, w składzie: Karolina Nowicka, Małgorzata Jaźwiec i Justyna Pastuszak. Na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie – Aleksandra Jędrzak, Magdalena Pabich i Anna Mrzywka. Ostatnie miejsce na podium przypadło Liceum Ogólnokształcącemu z Wolsztyna – Marta Skorupińska, Martyna Skrzypczak i Maria Stachowiak.

– Czujemy ogromną satysfakcję. Nasze wysiłki nie poszły na marne. Od jutra szykujemy się do finału w Warszawie – podsumowują swój udział w II etapie uczennice z Ostrowa Wielkopolskiego. – Udział w projekcie „Lekcje  z ZUS” dał nam praktyczną wiedzę, którą możemy wykorzystać w codziennym życiu i w przyszłości w pracy zawodowej – chwalą przedsięwzięcie ZUS uczennice z Krotoszyna.

Co potwierdzają również zdobywczynie trzeciego miejsca – Projekt „Lekcje z ZUS jest bardzo interesujący. Dowiedziałyśmy się wielu przydatnych w życiu rzeczy. Nie spodziewałyśmy się takiego sukcesu – dodają skromnie uczennice z Wolsztyna.

– Jestem niezwykle dumna, że wszystkie  miejsca na podium przypadły szkołom z południowej Wielkopolski, z terenu który jest obsługiwany przez Oddział ZUS w Ostrowie Wielkopolskim – podkreśla Donata Szopińska-Frąszczak – dyr. Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim.

Trzy najlepsze drużyny z Wielkopolski otrzymały drobne upominki, a najlepsza drużyna w województwie walczyć będzie o punkty na uczelnie wyższe oraz cenne nagrody, między innymi laptopy, tablety i czytniki e-booków. Finał 26 kwietnia w Centrali ZUS-u w Warszawie.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz