Pogoń ucieka spod gilotyny. Majewski daje remis

Mecz w Nowych Skalmierzycach zapowiadał się bardzo ciekawie. To był pojedynek dwóch drużyn z górnej połowy ligowej tabeli.

W I połowie bramek nie było, choć sędzia nie uznał gola dla gospodarzy. II połowa rozpoczęła się udanie dla Polonii. W 58 minucie Mikołaj Jędrzejewski wyprowadził kępiński zespół na prowadzenie. Kilkanaście minut później goście zdobyli drugiego gola, ale sędzie go nie uznał.

Gospodarze, przegrywając 0:1, za wszelką cenę chcieli odrobić straty. Ta sztuka im się powiodła w doliczonym czasie gry. Wówczas błąd bramkarza Polonii wykorzystał bezlitośnie Adam Majewski, który wpakował futbolówkę do bramki, powodując, że ten mecz zakończył się remisem 1:1.

Cenne zwycięstwo odniosła dzisiaj drużyna LKS-u Gołuchów. W derbach podopieczni trenera Macieja Dolaty pokonali KS Opatówek 1:0. Autorem złotej bramki był Paweł Majusiak, który na listę strzelców wpisał się w 19 minucie.

W czwartoligowym gronie z dorobkiem 15 punktów przewodzi Lubuszanin Trzcianka, który o dwa punkty wyprzedza jedenastkę z Gołuchowa. Na piątej pozycji z dorobkiem 11 punktów znajduje się Pogoń Nowe Skalmierzyce.