Podwójny sukces Niny Sujki!

1
Fot. Mariusz Sujka / źródło: fanpage OTB Lotka
Zawodniczka klubu OTB Lotka Nina Sujka wywalczyła podwójne zwycięstwo w badmintonowych zawodach. Rywalizująca w kategorii U-9 zawodniczka wygrała Wielkopolską Ligę Młodych Talentów i Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski U-9 w Puszczykowie.

Za nami finałowy turniej Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów w Badmintonie, Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w kategoriach wiekowych U-9 i U-11 oraz Turniej Niepodległości. Przedostatni miesiąc roku jest pracowity dla młodych zawodników klubu OTB Lotka.

Najwięcej powodów do radości miała Nina Sujka, która rywalizowała w kategorii U-9 i wygrała cykl WLMT, a także wywalczyła Mistrzostwo Wielkopolski w swoim przedziale wiekowym.

CZYTAJ TEŻ: Rekordowe zwycięstwo na ostatnim zakręcie przed końcem rundy

W Turnieju Niepodległości na podium stanął Mateusz Grzelak, który zajął II miejsce w kategorii wiekowej U-15. Blisko podium (na miejscach IV – VI) uplasowało się jeszcze sześciu badmintonistów z ostrowskiego klubu w różnych przedziałach wiekowych. W ramach Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów poza pierwszą dziesiątką zostali sklasyfikowani Jakub Pisznot i Arkadiusz Beer.

W Turnieju Niepodległości, w kategorii U-13 do ćwierćfinału awansowali Tymoteusz Jerzyk, Antoni Marcinkowski i Kacper Urbaniak. Tym razem jednak rywale byli od nich lepsi i to oni awansowali do kolejnej fazy rywalizacji. Pozostali zawodnicy, a więc Filip Urbaniak, Kacper Borowicz, Bartosz Pawelec i Szymon Belcarz zakończyli zmagania w turnieju na fazie grupowej.

Końcowa klasyfikacja Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów

Dziewczęta (U-9):
I – Nina Sujka
Dziewczęta (U-11):
V – Dominika Ciesielska
VI – Michalina Kucharska
Chłopcy (U-11):
VII – Szymon Śrama

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Dziewczęta (U-9):
I – Nina Sujka
Dziewczęta (U-11):
V – Michalina Kucharska
VI – Dominika Ciesielska
Chłopcy (U-11):
VI – Szymon Śrama

Turniej Niepodległości

Chłopcy (U-15):
II – Mateusz Grzelak

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA FANPAGE’U OTB LOTKA

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick