Podano datę 57. Crossu Ostrzeszowskiego! Kiedy tradycyjne biegi?

0
Znamy już termin 57. Crossu Ostrzeszowskiego! Tradycyjne biegi dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych odbędą się 23 kwietnia 2023 roku! 57 Cross będzie poświęcony współtwórcy crossów – Jerzemu Błażewiczowi – sportowcowi, trenerowi, sędziemu i działaczowi sportowemu, współzałożycielowi i wieloletniemu prezesowi LKS Orkan.

Cross Ostrzeszowski to impreza sportowa, która zawsze cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego, ale także pozostałych rejonów południowej Wielkopolski.

57 Cross będzie poświęcony współtwórcy crossów – Jerzemu Błażewiczowi – sportowcowi, trenerowi, sędziemu i działaczowi sportowemu, współzałożycielowi i wieloletniemu prezesowi LKS Orkan, współtwórcy i zaangażowanemu współorganizatorowi crossów ostrzeszowskich, członkowi Komitetu Założycielskiego Stowarzyszenia Sportowego Crossy Ostrzeszowskie. „Tak jak w roku ubiegłym do biegowego święta mogą przygotowywać się przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolna oraz wszyscy miłośnicy biegania oraz nordic walking – dystanse i trasy pozostaną bez zmian. Nowością będzie przełajowy półmaraton biegnący przez Bełczynę oraz przełajowa „Piątka”, czyli bieg open” – informuje starostwo powiatowe w Ostrzeszowie.

Poinformowano, że w ramach crossu odbywać się będzie sporo imprez towarzyszących, w tym prozdrowotnych. W zamyśle organizatorów crossy ostrzeszowskie mają stać się wydarzeniem dla całych rodzin kochających bieganie, ruch i zdrowie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick