Pobili 24-latka w Odolanowie! Jeden sprawca zatrzymany, drugi jest poszukiwany przez policję!

7
24-letni mężczyzna został pobity prawdopodobnie podczas trwających w miniony weekend Dni Odolanowa. Zaatakowało go dwóch mężczyzn. Jak informuje policja, jeden z nich został już zatrzymany i postawiono mu zarzuty. Drugi napastnik jest wciąż poszukiwany przez policję.

Policja informuje, że do pobicia doszło w miniony weekend w Parku „Natura” w Odolanowie. Przypomnijmy, że trwały wtedy Dni Odolanowa. Funkcjonariusze ustalili, że dwóch mężczyzn pobiło 24-latka, który doznał obrażeń m.in. w postaci złamanego nosa. Jeden ze sprawców został już zatrzymany. – To 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Usłyszał już zarzut przestępstwa z art. 158 § 1 Kodeksu Karnego. Mężczyzna przyznał się do winy informuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Drugi z napastników jest wciąż poszukiwany przez policję.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Szkoda że nie ma wzmianki o tym że dziewczynie też się tam oberwało. Charakterne chłopaki słyszałem . Zawsze dzien dobry na klatce mówili. Tfu.

  2. Ciekawe co te ćpuny zrobią gdy zabraknie kasy na kryształ i złapie ich wielka zwała i pustka której nie będą mogli zalepić jak to zawsze robili krisem…. Wtedy życie zrobi się czarne a nie kolorowe jak wcześniej. Radzę wam, bo wiem, że to przeczytacie, odetnijcie się od złego towarzystwa i przestańcie jeść to ścierwo póki jeszcze się kontrolujcie i kierujecie swoją głową a nie potrzebą zajebania… No chyba że już za późno..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick