Pobiją rekord? Znów pomogą niepełnosprawnym z Mariuszem Kalagą

0
Kolejna edycja charytatywnej imprezy organizowanej przez gminę Ostrów Wielkopolski i sołectwo Szczury już za kilka dni. Jak zwykle cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany potrzebującym dzieciom niepełnosprawnym z terenu gminy.

To już lokalna tradycja, że w czerwcu w Szczurach mieszkańcy organizują charytatywny koncert. Za każdym razem sto procent dochodu zebranego podczas imprezy przeznaczona jest dla dzieci potrzebujących z terenu gminy. Takich nie brakuje. – To będzie festyn organizowany już po raz piąty. Każdego roku zbieramy po kilka tysięcy złotych dla dzieci niepełnosprawnych – zachęca do uczestnictwa Feliks Andrzejak, radny gminy i organizator imprezy.

Rok temu zebrano w puszkach datki w wysokości ponad 4,5 tysiąca złotych. Beneficjentami akcji byli Krzysztof Kukułka ze Słaborowic i Kamil Dobras z Biniewa, oboje wymagający kosztownego leczenia.

Festyn charytatywny to przede wszystkim dobra zabawa muzyczna, którą uświetnia stały partner imprezy – Mariusz Kalaga. Na scenie pojawi się ze swoim trio, a obok niego także piękny kobiecy duet Kola&Jula.

Na imprezę organizatorzy zapraszają już w sobotę 30 czerwca o godzinie 15:00 na boisko w Szczurach. Wstęp jest wolny, mile widziane będą natomiast dobrowolne datki do puszek.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick