DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pobiegną pod hasłem "Stop dopalaczom!"

Półmaraton i bieg na dziesięć kilometrów odbędzie się pod hasłem „Stop dopalaczom”. Jedną z kategorii w obu biegach będą „Służby mundurowe”.
8 wrzenia w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa. Będzie połączeniem aktywności fizycznej z działaniami profilaktycznymi przeciwko dopalaczom. Partnerem stowarzyszenia RockRun w organizacji wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. – Organizatorzy wraz z insp. Krzysztofem Rzepczykiem, Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski, oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, do udziału w biegu w kategorii „Służb Mundurowych” i włączenie się do akcji profilaktycznej przeciwko dopalaczom – informuje Agnieszka Zaworska z KPP w Jarocinie.
Już po raz kolejny RockRun Jarocin dołącza do wali z dopalaczami. Hasło „Stop dopalaczom” będzie miał każdy zawodnik na swojej koszulce. Policja będąc partnerem wydarzenia ponownie prowadzi działania profilaktyczne przeciwko substancjom uzależniającym. W całej Polsce, w trakcie półkolonii, odbywają się spotkania w ramach działań „Narkotyki i dopalacze zabijają”.
Honorowym Patronem RockRun 2019 jest inspektor Piotr Mąka, komendant Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz