Pobiegną pod hasłem „Stop dopalaczom!”

0
Stop dopalaczom! Pod takim hasłem odbędzie się impreza sportowa w Jarocinie Stowarzyszenie RockRun wraz z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie zapraszają na imprezę sportową przeznaczoną dla miłośników biegania.

Półmaraton i bieg na dziesięć kilometrów odbędzie się pod hasłem „Stop dopalaczom”. Jedną z kategorii w obu biegach będą „Służby mundurowe”.
8 wrzenia w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa. Będzie połączeniem aktywności fizycznej z działaniami profilaktycznymi przeciwko dopalaczom. Partnerem stowarzyszenia RockRun w organizacji wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. – Organizatorzy wraz z insp. Krzysztofem Rzepczykiem, Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski, oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, do udziału w biegu w kategorii „Służb Mundurowych” i włączenie się do akcji profilaktycznej przeciwko dopalaczom – informuje Agnieszka Zaworska z KPP w Jarocinie.
Już po raz kolejny RockRun Jarocin dołącza do wali z dopalaczami. Hasło „Stop dopalaczom” będzie miał każdy zawodnik na swojej koszulce. Policja będąc partnerem wydarzenia ponownie prowadzi działania profilaktyczne przeciwko substancjom uzależniającym. W całej Polsce, w trakcie półkolonii, odbywają się spotkania w ramach działań „Narkotyki i dopalacze zabijają”.
Honorowym Patronem RockRun 2019 jest inspektor Piotr Mąka, komendant Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick