DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Komentarze (4)
 • K
  kibic

  czwartek, 20 września, 2018

  Adrian z tymi działaczami na pewno nie awansujesz ,masz to jak w banku .

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  czwartek, 20 września, 2018

  To tylko dobrze świadczy, że nikt nie chce awansu bo niby po co? Wystarczy przeanalizować tegoroczne awanse Tarnów i Wągrowiec (drużyny które mają w nazwie Azoty jak Tarnów nie potrafiła dopiąć budżetu) to o czym mówimy? Z tego co wiem to ekstraliga piłki ręcznej działa nieco inaczej jak koszykówka ( BM Slam Stal dostala licencje ze sporymi długami w PGNIG to by nie przeszło i dobrze). Grajmy w tym Ostrówku na ten moment w tej pierwszej lidze i z niej nie spadajmy, a może za trzy lata jak będzie hala i możliwości pozyskania sponsora z górnej półki można coś ciekawego tworzyć (oby)

  Odpowiedz
 • DK
  Do kibic

  czwartek, 20 września, 2018

  No i dobrze! Bo po co te awanse? Żeby za trzy lata połozyć klub i startować od 3 ligi? Kibic przeanalizuj kluby ktore awansowaly w tym roku? Żaden nie zagra w PGNIG ekstralidze nawet Tarnow majac w nazwie Azoty! Masz 3 banki to mozesz sobie awansować a dzisiaj jak nie przyjdzie spółka skarbu Panstwa jak w Kaliszu to możesz sobie w bierki pograć ekstarligowe a nie w grach zespolowych:)

  Odpowiedz
 • DA
  Do anonima

  piątek, 21 września, 2018

  To nie ja piszę o awansie,tylko Adrian mówi w wywiadzie,więc posłuchajcie ,a po tym piszcie ,myślenie ma przyszłość i nie boli

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz