Po dwóch dniach poszukiwań znaleziono ciało mężczyzny

0
Fot. fanpage grupy Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego
Zakończono poszukiwania 30-letniego mężczyzny z powiatu jarocińskiego, który ostatni raz był widziany 11 stycznia. Służby odnalazły jego ciało w środowe popołudnie w jednym z przeszukiwanych sektorów.

Odnalezieniem ciała poszukiwanego mężczyzny zakończyły się poszukiwania prowadzone od dwóch dni w Jarocinie i okolicach. Zaginiony 30-latek ostatni raz był widziany 11 stycznia. Tamtejsza policja rozpoczęła poszukiwania, w które zaangażowano później zawodowych strażaków jak również ochotników oraz Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego.

Tym razem jednak nie zdołano dotrzeć do poszukiwanego w porę. Jak poinformowali w środowy wieczór przedstawiciele SiR-u, o godz. 16.37 zespół terenowy odnalazł ciało zaginionej osoby w jednym z wyznaczonych sektorów, w którym trwały działania.

„Warunki pogodowe nie sprzyjały poszukiwaniom, praca w marznącym deszczu i śniegu nie należała do łatwych, mimo to zaangażowani w poszukiwania skrupulatnie sprawdzali wyznaczone miejsca. Jednocześnie poza przeszukiwaniem terenu prowadzone były działania operacyjne, sprawdzanie monitoringu oraz analiza napływających informacji od świadków” – przekazali w krótkiej informacji.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick