DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pleszewskie kino Hel po i przed remontem

Zakres remontów rozpoczętych latem ubiegłego roku był niewielki, bo obejmował kanalizację i odświeżenie sali głównej, ale jego efekt spektakularny. Sala w kinie wyglada bardzo efektownie, nie tylko dzięki stylowemu granatowi na ścianach i suficie, ale przede wszystkim przez ledowe podświetlenie, które dopełnia klimat. To pierwszy etap zmian w tym budynku – tłumaczy burmistrz Pleszewa. Projekt na kolejne już jest. Zakłada on m.in., że do kina będzie się wchodzić z boku, prosto do dużego, przestronnego pomieszczenia ze stolikami kawiarnianymi. więcej o tym w materiale filmowym.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • M
  Mieszkaniec

  niedziela, 16 maja, 2021

  No i jednak można doinwestować kulturę i coś fajnego zrobić. W Ostrowie KOMEDA była źle zarządzana, praktycznie nic nie remontowano, sanitariaty pozostawiały wiele do życzenia a repertuar był tak dobierany że na kasowe filmy trzeba było jeździć do Kalisza. Pandemia postawiła tylko kropkę nad „i”.

  Odpowiedz
 • R
  R.....

  niedziela, 16 maja, 2021

  Tylko żeby Pleszew sie rozwijal pod względem zakladow pracy a tu nic sie nie dzieje … blokowane inwestycje przez lokalnych wyzyskiwaczy…

  Odpowiedz
 • O
  Ostrowiak

  poniedziałek, 17 maja, 2021

  Braw3o Pleszew. W Ostrowie to nawet kina nie ma.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz