#Pleszewsieszczepi, czyli nowa akcja społecznościowa

1
Burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak zachęca do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 / fot. facebook.com/arkadiuszwojciechptak
Burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak opublikował na fanpageu zdjęcie z hashtagiem #Pleszewsieszczepi. To element zakrojonej na cały powiat akcji społecznościowej mającej zachęcić do skorzystania ze szczepionki przeciwko COVID-19.

Nie tylko Ministerstwo Zdrowia i przedstawiciele rządu. Samorządowcy także zachęcają do szczepień przeciwko COVID-19. Pierwsze szczepionki dotarły już do Polski oraz do szpitali w naszym regionie. Wielu jednak pozostaje nieugiętych i nie chcą się zaszczepić. Kolejni mają obawy, czy aby na pewno szczepionka jest bezpieczna. Inni chętnie nadstawią ramię, aby przyjąć pierwszą dawkę.

To właśnie ci ostatni, chcąc przekonać do szczepienia się innych, rozpoczynają akcje społecznościową mającą do tego zachęcić. Właśnie ruszyła ona w Pleszewie. Stworzono nawet okolicznościowy hashtag: #Pleszewsieszczepi, a jedną z głównych osób promujących akcję jest burmistrz Arkadiusz Ptak. “Wspólnie ze Starostą Pleszewskim i Pleszewskim Centrum Medycznym rozpoczynamy akcję społecznościową promującą szczepienia przeciwko COVID-19. Zrób sobie zdjęcie z taką grafiką (do pobrania na www.pleszew.pl) i wstaw na swoim profilu albo wyślij w wiadomości na fanpage Pleszew Miasto Otwarte. Ja już zrobiłem. Zapraszam, zachęcam!” – napisał na fanpage’u włodarz.

Jednocześnie zachęca, aby mieszkańcy byli odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych w tym swoich bliskich.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

 1. 2
  2

  Miłośnicy szczepień czyli eksperymentów medycznych na ludziach!

  1/ Producenci owych “szczepionek” załatwili sobie CAŁKOWITE zwolnienie z JAKIEJKOLWIEK odpowiedzialności za skutki stosowania ich specyfików;
  2/ Zupełnie niedawno prezes i wiceprezes firmy Pfeizer sprzedali 60% udziałów w tej firmie. Czyżby nie wierzyli w sukces owego eksperymentu szczepionkowego?

  I co covidianie?

  Nadal żadnych wniosków, żadnych przemyśleń, żadnych pytań?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick