Pleszew zaprasza na P.A. Cars Festival

0
W najbliższy weekend, 23. i 24. lipca w Pleszewie będzie słychać budzący respekt ryk potężnych silników. Na placu tamtejszego OHP po raz pierwszy odbędzie się zlot amerykańskich samochodów P.A. Cars Festival. Szczegóły w materiale filmowym.

Dźwięku ośmiocylindrowego silnika będą mogli posłuchać wszyscy ci, którzy pojawią się w najbliższą sobotę lub niedzielę na placu pleszewskiego OHP. Program P.A. Cars Festiwal jest bardzo atrakcyjny.

Otwarcie imprezy nastąpi w sobotę o godz. 15.00, o 16.00 odbędzie się prezentacja samochodów, a po niej, ok. 18.00 koncert i nagranie samochodów z silnikiem V8 do utworu „Smoke on the water”. O 20.00 będzie show dziewczyn z Every Studio Taniec Na Rurze, a na koniec koncert zespołu 4Szmery.

W niedzielę prezentacja samochodów rozpocznie się o 10.00, a w samo południe wybrane auta zagrają we fragmencie musicalu „Grease”, przygotowanym na tę okazję przez młodych aktorów z grupy „Co jest grane?”. O 13 auta przejazd przez miasto. Wydarzeniu będzie towarzyszył zlot foodtrucków.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick