Plany nowej dyrektor

2
Pleszewska Biblioteka Publiczna ma nowego dyrektora. Funkcję tę pełni Zuzanna Musielak-Rybak, która zastąpiła na tym stanowisku Elżbietę Mielcarek. W pierwszej kolejności nową ofertę książnicy chcę skierować do pań i na nich się skupić – zapowiada nowa dyrektor. W planach jest też ścisła współpraca z ulokowanym po sąsiedzku Domem Kultury.

Zuzanna Musielak-Rybak przez ostatnie 9 lat związana była z lokalnymi mediami. Prowadziła też Dyskusyjny Klub Filmowy w pleszewskim kinie Hel i wiele spotkań autorskich realizowanych w bibliotece. Jako nowa dyrektor planów ma dużo, z utęsknieniem czeka więc na zniesienie obostrzeń. W międzyczasie pojawi się jednak internetowy cykl poradnikowy skierowany przede wszystkim do pań. Roboczy tytuł to „Wiosna kobiet”. Zuzanna Musielak-Rybak mówi również o ścisłej współpracy z Domem Kultury. Pierwszy wspólny projekt już powstaje, w planie są kolejne.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 7
    2

    “nową ofertę książnicy chcę skierować do pań i na nich się skupić” Czyli co będzie w ofercie? Romansidła, gnioty K.Michalak, B.Lipińskiej i inne “bestsellery” obrażające inteligencję człowieka? Dobra literatura nie uznaje podziału na “dla pań” i “dla panów” – jest po prostu dobra, interesująca i świetnie napisana.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick