Płacił cudzą kartą za alkohol i papierosy. Wpadł w ręce policji

0
Fot. Unsplash
Niezbyt długo cieszył się wolnością i pieniędzmi na cudzej karcie płatniczej 31-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Policjanci ustalili, że płacenie za zakupy cudzymi pieniędzmi to nie jedyne przestępstwo, którego się dopuścił.

Najpierw ukradł dwa rowery, a później posługiwał się znalezioną kartą płatniczą. To bilans nielegalnych działań 31-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego. W sferze “zakupowych” zainteresowań mężczyzny znalazły się głównie alkohol i papierosy. To właśnie za nie zapłacił cudzą kartą. Długo wolnością się nie cieszył, bo policja szybko go namierzyła. Udało się odzyskać także jeden ze skradzionych rowerów.

>> Polub nasz fanpage! <<

– 31-latek usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Policjanci przypominają, że w przypadku utraty karty musimy ją jak najszybciej zastrzec. Numery telefonów do całodobowych central powiadamiania udostępniają nam nasze banki i wystawcy kart. Nośmy je zawsze przy sobie, najlepiej zapisane w telefonie komórkowym – mówi sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick