Pisklaki w Przygodzicach rosną jak na drożdżach, w Lewkowie Arcik i Profesja wysiadują jaja. Raport z bocianich gniazd

6
Co słychać u bocianów obserwowanych przez kamery portalu bociany.tv? Dzieje się sporo, a perypetie tych czarno-białaych ptaków można oglądać co środę w magazynie "Raport z bocianich gniazd" tuż po Wydarzeniach Telewizji Proart.
redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Tylko nie wpuszczać w pobliże gniazd bocianów Klimkowej, bo zacznie odpalać petardy, tak jak to zrobiła niedawno na Piaskach. Teraz będzie budować w Ostrowie tężnie i zakładać pasieki pszczół w mieście co na ostatniej sesji Rady Miejskiej proponował jej pretorianin Nycek. Nie myślałem, że doczekam tak niepoważnej władzy w Ostrowie.

    • No i prawidłowo, bo jeżeli nad jeziorem i na brzegu lasu odpala się petardy, to pszczoły lepiej hodować w mieście.

  2. NIE POWINNO BYĆ ŻADNYCH PETARD NA PIASKACH PONIEWAŻ BOCIANY KTÓRE MAJĄ W LESIE GNIAZDO NA PIASKACH ,MOGĄ OPUŚCIĆ TO GNIAZDO I ZOSTAWIĆ MALUCHY . BOCIAN JEST PTAKIEM BARDZO WRAŻLIWYM , NA JAKIEKOLWIEK WYBUCHY , ZDAŻAŁY SIĘ JUŻ WYPADKI GDZIE PODCZAS WESELA BYŁY WYSTRZAŁY PETARD , I BOCIANY POZOSTAWIŁY MAŁE BOCIANKI I UCIEKŁY ,JUŻ DO GNIAZDA NIE POWRÓCIŁY I MALUCHY Z GLODU ZGINEŁY.

    • Na pani prezydent Twój wpis wielkimi literami nie zrobi wrażenia. Ona lubi karuzele, petardy i śpiew w wykonaniu Bogny Kowalskiej, która wraz z nią brała udział w czarnym proteście za aborcją na życzenie. Więc co ją tam obchodzą jakieś pisklaki albo bezdomne koty?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick