DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Piłkarze Jaroty i KKS-u w 11 kolejki Tygodnika Piłka Nożna [WIDEO]

Dziennikarze Tygodnika Piłka Nożna przyjrzeli się meczom III ligi i wybrali najlepszych zawodników ostatniej – 4. kolejki rywalizacji. W grupie II zabłysnęło kilku graczy z naszego regionu, co nie umknęło przedstawicielom tego czasopisma. Docenili oni Szymona Piekarskiego – zdobywcę jedynej bramki w wygranym 1:0 meczu Jaroty Jarocin z KP Starogardem Gdański. Kluczową rolę w tym spotkaniu miał także Sebastian Kmiecik. Golkiper JKS-u także świetnie się spisał, broniąc dostępu do własnej bramki.

To już drugi tak dobry występ tego gracza w obecnym sezonie. W 3. kolejce także był wyróżniającym się zawodnikiem i choć wpuścił trzy gole w zremisowanym 3:3 meczu z KKS-em Kalisz, był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku, a jego postawę docenili zarówno koledzy z drużyny, jak i rywale. – Jeżeli gramy z kandydatem do awansu, to bramkarz musi nam pomóc i chwała mu za to, że w tej 94. minucie zatrzymał piłkę na linii. Chwała mu za to, że zagrał właśnie taki mecz – powiedział po tym spotkaniu Piotr Garbarek, trener JKS-u.

Postawa kaliskiej drużyny też nie uszła uwadze dziennikarzy Piłki Nożnej, którzy docenili również Mateusza Żebrowskiego. Urodzony w Ostrołęce skrzydłowy jest obecnie najskuteczniejszym strzelcem KKS-u z sześcioma bramkami na koncie po czterech kolejkach.

Zobacz zwycięskiego gola Szymona Piekarskiego

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz