DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Piłkarski weekend z OKS-em

Nadchodzący weekend będzie świętem dla Ostrowskiego Klubu Sportowego 1926, który w niedzielę oficjalnie otworzy boisko w Świeligowie. Teren został wygospodarowany przez gminę Ostrów Wielkopolski i to właśnie tam najmłodsi sprawdzą w niedzielę swoje umiejętności.

materiały organizatora

W Świeligowie zacznie się dziać już w sobotę, 30 września. Tego dnia między 14.00 a 18.00 odbędzie się IV OKS Old Boys Cup. Osoby, które metrykalną młodość mają już za sobą, ale ciągle kochają piłkę nożną i chcą się nią cieszyć, zagrają w turnieju.

Jeszcze więcej będzie się działo natomiast w niedzielę. Tego dnia o 12:00 nastąpi oficjalne otwarcie boiska w Świeligowie, a atrakcje będą skierowana głównie do dzieci. Tą główną będzie rywalizacja sportowa ramach turnieju Pancernik Cup.

Sportowa rywalizacja będzie natomiast połączona z dobrą zabawą także bez piłki. Podczas festynu nie zabraknie dmuchanych zamków, animacji dla najmłodszych, waty cukrowej, lodów, popcornu, kawy i ciasta. Będą też alpaki, a miłośnicy pojazdów będą mogli zwiedzić remizę strażacką OSP Świeligów.

SPRAWDŹ NASZ KALENDARZ WYDARZEŃ

materiały organizatora
1 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • O
    ostrowianin

    sobota, 30 września, 2023

    Gratulacje dla zarządu OKS i wójta gminy Ostrów. To wspaniała inicjatywa i wykonanie. A dla władz miasta chyba powód do zawstydzenia. Ostrowski Klub Sportowy ze 100 letnią tradycją otwiera boisko na wsi, bo w mieście nie ma dla niego miejsca?

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz