Pijany zdemolował kaliski SOR

1
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który trafił na kaliski, Szpitalny Oddział Ratunkowy. Trafił tam po interwencji policjantów, którzy zastali go śpiącego w samochodzie. Gdy się ocknął, stał się agresywny i potrzebna była pomoc nie tylko personelu medycznego ale także mundurowych.

O samochodzie, który wytoczył się na ulicę Parczewskiego w Kaliszu, policję poinformowali świadkowie. Mundurowi, którzy dotarli na miejsce zobaczyli, że w pojeździe śpi 32-letni, pijany mężczyzna. W wydychanym powietrzu miał ponad dwa promile alkoholu.

Został on przewieziony do szpitala i gdy się ocknął, stał się agresywny do tego stopnia, że policjanci musieli użyć kajdanek. Kiedy pijany mężczyzna uspokoił się, policjanci uwolnili go, a ten podjął próbę ucieczki ze szpitala. Trafił do pomieszczenia dla osób nietrzeźwych i tam rozbił głową jedną z szyb znajdujących się w drzwiach.

Policja prowadzi czynności w sprawie 32-latka. – Mężczyzna na pewno odpowie za uszkodzenie mienia. Dalsze czynności są w toku – informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick