Pijany wiózł trzech pasażerów. Uderzył w ogrodzenie

0
Ponad 2 promile alkoholu we krwi miał mężczyzna, który uderzył samochodem w ogrodzenie jednej z posesji w Ligocie (powiat ostrzeszowski). W momencie uderzenia, w aucie znajdowały się cztery osoby.

Do niebezpiecznego wypadku doszło w miejscowości Ligota, gdzie pijany kierowca wiozący w samochodzie trzy osoby, zakończył swoją jazdę na ogrodzeniu jednej z posesji. – Mężczyzna kierujący pojazdem marki Ford prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze ustalili, że 26-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego stracił panowanie  w wyniku czego uderzył w opłotowanie – mówi kom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Policjanci przebadali kierowcę alkomatem, który wykazał, że mężczyzna miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. – W związku z zaistniałym zdarzeniem od kierującego pobrano trzykrotnie krew do badań – dodaje rzeczniczka.

Na szczęście nikt z czterech osób, podróżujących pojazdem nie odniósł obrażeń. Kierowca stracił prawo jazdy. Za nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick