DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pijany urzędnik w gminie. Wicewójt zadzwonił po policję

Jak udało nam się ustalić, kilka dni temu do pracy w Urzędzie Gminy w Ostrowie Wielkopolskim przyszedł jeden urzędnik, którego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu lub innego rodzaju substancji. Jego zachowanie zaniepokoiło innych urzędników w tym również wicewójta Antoniego Hadrysia, który postanowił dowiedzieć się, co było przyczyną nietypowego zachowania jednego z pracowników. – Zadzwonił na policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i zbadali trzeźwość urzędnika. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu – mówi nam Piotr Kuroszczyk, wójt Gminy Ostrów Wielkopolski.

Mandat karny, który otrzymała zatrudniona w magistracie osoba opiewał na kwotę od 20 do 500 zł. To jednak nie wszystko. Poniesie też inne konsekwencje – ma zostać dyscyplinarnie zwolniony.

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • B
  Bully

  środa, 5 grudnia, 2018

  „Mandat, który otrzymała zatrudniona w magistracie osoba, to nie wszystko.”

  Nie jestem zawodowym dziennikarzem, ale chyba chodzi o utratę mandatu, prawda, Panie Naczelny? Art. 52 pkt 1. kodeksu pracy to minimum.

  Odpowiedz
 • X
  xyz

  środa, 5 grudnia, 2018

  „Redaktorze Naczelny” przeczytaj to co napisałeś w odpowiedzi do Bullego i popraw, a na drugi raz przeczytaj to co zamierzasz opublikować bo ilość wpadek dziennikarskich osób publikujących na portalu niestety nie maleje.

  Odpowiedz
 • H
  H

  środa, 5 grudnia, 2018

  Kto pochylał?8

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz