Pijany urzędnik w gminie. Wicewójt zadzwonił po policję

4
Nietypowe zachowanie jednego z pracowników Urzędu Gminy Ostrowa Wielkopolskiego zaniepokoiło wicewójta Antoniego Hadrysia, który postanowił sprawdzić, co jest tego przyczyną. Okazało się, że urzędnik był pod wpływem alkoholu. Czekają go poważne konsekwencje.

Jak udało nam się ustalić, kilka dni temu do pracy w Urzędzie Gminy w Ostrowie Wielkopolskim przyszedł jeden urzędnik, którego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu lub innego rodzaju substancji. Jego zachowanie zaniepokoiło innych urzędników w tym również wicewójta Antoniego Hadrysia, który postanowił dowiedzieć się, co było przyczyną nietypowego zachowania jednego z pracowników. – Zadzwonił na policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i zbadali trzeźwość urzędnika. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu – mówi nam Piotr Kuroszczyk, wójt Gminy Ostrów Wielkopolski.

Mandat karny, który otrzymała zatrudniona w magistracie osoba opiewał na kwotę od 20 do 500 zł. To jednak nie wszystko. Poniesie też inne konsekwencje – ma zostać dyscyplinarnie zwolniony.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. „Mandat, który otrzymała zatrudniona w magistracie osoba, to nie wszystko.”

    Nie jestem zawodowym dziennikarzem, ale chyba chodzi o utratę mandatu, prawda, Panie Naczelny? Art. 52 pkt 1. kodeksu pracy to minimum.

    • Nie, chodzi o mandat, który urzędnik będący pod wpływem alkoholu został ukarany przez policję.

  2. „Redaktorze Naczelny” przeczytaj to co napisałeś w odpowiedzi do Bullego i popraw, a na drugi raz przeczytaj to co zamierzasz opublikować bo ilość wpadek dziennikarskich osób publikujących na portalu niestety nie maleje.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick