Pijany Ukrainiec roztrzaskał mercedesa, płot i barierki [ZDJĘCIA]

7
Fot. KPP Kępno
1,3 promila alkoholu w organizmie miał Ukrainiec, który doszczętnie rozbił mercedesa na jednej z dróg w Słupi k. Bralina (powiat kępiński). Mężczyzna nie był w pojeździe sam. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala.

Do makabrycznie wyglądającego wypadku doszło w Słupi pod Bralinem (powiat kępiński), gdzie Ukrainiec mający w organizmie 1,3 promila alkoholu, rozbił mercedesa uszkadzając najpierw barierki. – Ukrainiec stracił panowanie nad samochodem, dachował i zakończył podróż na betonowym opłotowaniu posesji. Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymać do dalszych czynności. Pasażerów pojazdu przewieziono do szpitala – informuje sierż. Justyna Niczke, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. 8
    2

    się zaczyna oby nie było głupi polak po szkodzie!pretensje można mieć tylko i wyłącznie do tych wszystkich prywatnych pracodawców którzy to swojego nie chwalą a cudze bo tańsze -tańsza siła robota a tego chłonnego wrażeń rajdowca oddelegować od zaraz do siebie i bezpowrotnym nigdy powrotem do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeszcze trochę to u siebie będziemy się czuć jak nie u siebie, zaczną u nas się wzmacniać to będziemy mieli miny jak melker

  2. Ot, gieroj z Ukrainy poszalał w Polszy…..Teraz trafi na pierwszą linię frontu do Donbasu w celach rekreacyjnych…Będzie to sprawdzian jego umysłu z Ruskimi !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick