Pijany pojechał po więcej alkoholu. Do domu nie wrócił

0
35-letni obywatel Ukrainy trafił do aresztu po tym, jak został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna będąc już pijanym przyjechał do sklepu po większą ilość alkoholu. Kępińscy policjanci zatrzymali Ukraińca po tym, jak o sytuacji zostali poinformowani przez świadków. Teraz 35-latek odpowie za przestępstwo przed sądem.

Do zdarzenia doszło w godzinach południowych na jednej ze stacji benzynowych w miejscowości Chojęcin w powiecie kępińskim. Policjanci zostali poinformowani, że pojawił się 35-latek, który będąc pod wpływem alkoholu, kupował wraz z kolegą kolejne litry. Problem polegał na tym, że mężczyzna przyjechał na stację samochodem. – Dyżurny natychmiast we wskazane miejsce skierował funkcjonariuszy, którzy ujawnili że z terenu stacji paliw odjeżdża wskazany pojazd marki Opel, został on zatrzymany a kierującym nim 35 letni mężczyzna obywatel Ukrainy przebywający czasowo na terenie powiatu kępińskiego był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 2,1 promila alkoholu – mówi st. sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Mężczyzna w trybie natychmiastowym stracił prawo jazdy i został zatrzymany przez mundurowych. Trafił do aresztu i będzie odpowiadał za przestępstwo przed sądem. Za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu grozi mu do dwóch lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick