Pies bez łap i ogona przewieziony do Wrocławia

4
Dzisiaj o godz. 10.00 odbędzie się operacja czworonoga, którego znaleziono wczoraj bez przednich łap i ogona, przy torach kolejowych w Tarchałach Wielkich.

Weterynarz podkreśla, że zwierzę mimo tego, że przeżyło noc, nadal jest w ciężkim stanie. Wczoraj wieczorem gorączkował jednak udało się zbić temperaturę. Jest w drodze do kliniki weterynaryjnej we Wrocławiu gdzie przejdzie operację. Zabieg będzie polegał na amputacji pozostałości dwóch przednich łap oraz ogona. Jaki dokładnie jest jego stan okaże się już we Wrocławiu.

Jeśli pies przeżyje operację, czeka go rehabilitacja. Koszty zabiegu pokryje Stowarzyszenie ‘Psie Marzenia’ oraz Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt. Jest to suma ok. 1000zł.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. 6
    2

    Fascynujące ! Nikt tego psa nie zna, nie kojarzy czyj on jest i w ogóle nikt nic nie wie (?!). Czyli spadł z księżyca i sobie łapy odciął ?! Ludzie jak można mieć taką znieczulicę ?? A teraz niech się organizacje martwią i na swój koszt mu pomagają ?? A Policja co zrobiła ? Wstyd mieszkańcy i tyle. Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt !

    • Masz rację. Nikt w to nie uwierzy że się sam położył na torach. Napewno był przywiązany. Straszne całą noc cierpiał zanim go znależli. Szkoda że nie udało się pieska uratować :(.

  2. Najgorsze że ktoś kto przyczynił się do tej tragedii chodz sobievi ma to w nosie, a powinien za to być ukarany. Zero tolerancji dla takich osób

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick