Pierwszy dzień miejskiego basenu po przerwie. Jak było?

9
Temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza i nic nie wskazuje na to, by pogoda miała się pogorszyć. To idealna okazja by odwiedzić Basen Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, który dziś otworzył swoje bramy dla mieszkańców miasta i przyjezdnych. Mamy też dla wszystkich dobrą informację. Obiekt został udoskonalony kilkoma elementami, które dadzą jeszcze więcej ochłody w upalne dni i umilą pobyt nad wodą. Jak wyglądało otwarcie sezonu? Zobaczcie materiał wideo!
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. Byłem dziś pierwszy raz i pierwsze co to bym zwolnił tego ratownika co się wypowiada na temat regulaminu.Bo na jego oczach młodzież robiła wszystko co zabronione i żadne z czterech ratowników nie reagował.Wiec po co oni tam są ???

 2. „Olimpijską ulubioną, ukochaną”. Co za bełkot pani prezydent, a ponadto dlaczego nie ma jej zdjęć w stroju kąpielowym?

 3. A ja ubolewam, że na otwarciu sezonu nie mogłem zobaczyć pani prezydent w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Jej przyjaciela Biedronia w dwuczęściowym stroju kąpielowym no i przydałaby się jeszcze Anna Grodzka, chociaż ta to może by było dobrze żeby się nie rozbierała.

  • Beata pokazywała się z Biedroniem na karuzeli podczas Majostaszków, ale czy powinna razem z nim wskakiwać do wody albo razem z nim korzystać z zjeżdżalni tego nie wiem, bo nawet najbardziej tolerancyjny mąż mógłby nie znieść czegoś takiego, chociaż zagrożenie byłoby minimalne.

 4. Ja taki basen mam w przydomowym ogrodzie. Wprawdzie nie takich rozmiarów, ale to mi wystarczy i nie muszę znosić obecności hałaśliwego plebsu.

 5. No proszę jaki nasz basen ukochany, ulubiony, jedyny rodzina z dwójka dzieci 34 zł wejście. Ciekawe ile razy pójda na ten basen nasz cudowny, ukochany, ulubiony.

  • A krew, to ja pójdę oddać tylko wtedy, gdy będę miał pewność, że żaden komuch i postkomuch jej nie dostanie. Coś w stylu, Jurka Owsiaka, który to ze swoimi wyznawcami wymaga rezygnacji z leczenia jego przeciwników, którzy to znajdą się w szpitalu. Co do starosty nomen omen Rajskiego, który pozwolił na nazwanie oddziału noworodków w Ostrowskim szpitalu im. WOŚP nie mam więcej pytań.

  • Trzeba pamiętać o podwyżce wywozu śmieci o 65% i o 5-krotnej podwyżce przekształcenia komunistycznego użytkowania wieczystego we własność jaką proponowałPiS. No ale cóż taki mamy klimat. Klimek

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick