Pierwsza fotka noworodka! Poznaj nowych mieszkańców Ostrowa!

0
Ruszamy z nowym projektem na portalu wlkp24.info! W zakładce wlkp24.info/noworodki będziemy publikować zdjęcia noworodków, które przyszły na świat w ostrowskim szpitalu. To nie tylko zdjęcia bobasów, ale także praktyczne poradniki dotyczące najpilniejszych spraw, którymi muszą się zająć rodzice maluchów.

Michalinka, Julka, Majka, Wiktorek, Jasiu, Kacperek… Wszyscy lubimy podziwiać noworodki, rozpływać nad ich urodą i przyglądając się ich ciekawości świata. Dlatego też ruszamy z nowym projektem na portalu wlkp24.info „Pierwsza fotka noworodka”. W zakładce https://wlkp24.info/noworodki będziemy publikować zdjęcia noworodków, które przyszły na świat w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim.

W naszej bazie jest już ponad 30 noworodków, ale to nie wszystko, co kryje nowa podstrona portalu. Znajdziecie tam również praktyczne porady dotyczące m.in. tego, jak zarejestrować dziecko, jak uzyskać pieniądze ze świadczenia 500+, gdzie można otrzymać wyprawkę oraz jak otrzymać becikowe. Kolejne poradniki będziemy publikować na bieżąco.

Zapraszamy do „odwiedzania” noworodków!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick