Pierwsza fotka noworodka powraca! Zaglądaj i zobacz najmłodszych!

3
Po dłuższej przerwie powraca pierwsza fotka noworodka! Już od piątku na portalu wlkp24.info będziecie mogli zobaczyć najmłodszych, którzy przyszli na świat w ostrowskim szpitalu. Zdjęcia maluchów będą publikowane dwa razy w tygodniu!

Pierwsza fotka noworodka to projekt, który cieszył się bardzo dużą popularnością. Niestety, ze względu na pandemię i w trosce o bezpieczeństwo maluchów oraz ich mam – zdjęcia dzieci nie pojawiały się na łamach naszego portalu.

Teraz powracamy! Już od piątku na portalu wlkp24.info w zakładce „Noworodki” będziecie mogli zobaczyć maluchy, które w ostatnich dniach przyszły na świat w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. Takie zdjęcie to niesamowita pamiątka dla rodziców, którzy powitali na świecie swoją pierwszą lub kolejną pociechę!

Zdjęcia będą ukazywać się dwa razy w tygodniu także zaglądajcie już od piątku i nacieszcie oczy!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Nie są wstawiane wszystkie dzieci moja siostra urodziła pod koniec grudnia i szwagierka w styczniu w Ostrowskim Szpitalu i niema zdjęć

    • Niektóre z mam nowonarodzonych dzieci nie wyrażają zgody na uwiecznienie swojej pociechy na zdjęciu. Z niektórymi mamami po prostu się „mijamy”, ponieważ zdążą opuścić szpital przed naszą wizytą.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick