DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Piękno, szyk i trendy na VII Festiwalu Stylu i Urody [WIDEO]

Na Ostrowskim Festiwalu Stylu i Urody, czyli branżowej imprezie od siedmiu lat organizowanej przez ZSU i powiat ostrowski to przede wszystkim młodzież ma szansę zaprezentować swoje pasje, umiejętności i efekty codziennego szkolenia w takich zawodach, jak technik usług fryzjerskich oraz technik technologii odzieży. Szkoła na co dzień współpracuje z lokalnymi salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, ale i znanymi markami takimi, jak profesjonalną marką fryzjerską Goldwell. Na Festiwalu swoje stoiska mieli fryzjerzy, kosmetyczki i kosmetolodzy, firmy perfumeryjne, producenci maszyn krawieckich, barber, producenci kosmetyków, salony z modą ślubną, salony spa.

Największym hitem było jednak to, co pokazuje młodzież. Kolekcje odzieży zaprezentowane na wybiegu, w tym pokazy cosplay, mody upcyclingowej, dziecięcej czy ślubnej. Później pokaz przygotowanych przez uczniów, absolwentów i profesjonalistów fryzur wieczorowych i makijaży. Każdy, kto odwiedził halę sportową ZSU przy ul. Wolności w Ostrowie Wielkopolskim, zobaczył też, jak działa Młodzieżowa Akademia Mody oraz Kącik Fryzur, w którym na bieżąco szkolące się w „Usługówce” fryzjerki, przygotowywały stylizacje włosów.

W ofercie VII Ostrowskiego Festiwalu Stylu i Urody znalazły się też pokazy barberskie, prezentacje kosmetyków, zabiegi pielęgnacyjne ciała i dłoni czy porady z zakresu dietetyki.

Relacja z imprezy w poniedziałkowych „Wydarzeniach” Telewizji Proart o 17:20, 20:00 i 22:30.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz