Piękne oblicze ostrowskiej jesieni [ZOBACZ WIDEO]

2
Choć wraz z nadchodzącym tygodniem przyjdzie pogorszenie pogody, a synoptycy nie zapowiadają powrotu ciepła, to przez ostatnie dni mogliśmy cieszyć się wyjątkowo pięknym, jesiennym krajobrazem. Operatorzy Telewizji Proart wyruszyli na poszukiwania, by uwiecznić słoneczny i kolorowy krajobraz. Zobaczcie wideo, który stworzyli!

Jesień choć jest kapryśną porą roku to nie można odmówić jej piękna. Kolorowe liście na drzewach wraz z promieniami słońca dają krajobraz, który warto uwiecznić nie tylko za pomocą aparatu, ale także kamery.

Operatorzy Telewizji Proart odwiedzieli ostatnio ostrowski Park Miejski i uwiecznili ostatnie podrygi słonecznej jesieni. Niestety synoptycy zapowiadają nadejście frontu, który nad Polskę przyniesie deszcz i chłód. Już od początku tygodnia przyjdzie ochłodzenie, a z chmur można spodziewać się opadów deszczu. W poniedziałek i wtorek prognozowane jest od 8 do 10 stopni Celsjusza. Druga połowa tygodnia ma być jeszcze zimniejsza. W ciągu dnia temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C, a w nocy mogą pojawić się przymrozki.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick