Pięć bramek w starciu Victorii z Unią [WIDEO]

Victoria Ostrzeszów w środowym spotkaniu podejmowała pretendenta do mistrzostwa IV ligi. Unia występowała w roli faworyta tego meczu. Ostrzeszowianie natomiast bardzo dobrze weszli w sezon, wygrywając trzy z pięciu spotkań. Ostatnim rywalem, który uległ na boisku przy ulicy Kąpielowej w Ostrzeszowie była Centra Ostrów Wielkopolski (2:0).

Kibice nie musieli czekać długo na bramki. W 17. minucie piłkę do siatki skierował Wojciech Antczak, który popisał się kapitalnym strzałem z dystansu. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron Victoria zaczęła naciskać rywali. Nie były to jednak skuteczne ataki, a na domiar złego dla ostrzeszowian w dobrej dyspozycji pozostawał bramkarz Unii, który w newralgicznych momentach ratował drużynę przed utratą bramki.

Dopiero w 76. minucie otworzył się worek z golami. Na 1:1 strzelił Patryk Pasiak po dośrodkowaniu od Grzegorza Wachowiaka. Kilka minut później kibice gospodarzy wpadli w euforię po bramce na 2:1 zdobytej przez bohatera tego meczu – Roberta Skrobacza. Pomocnik Victorii asystował też przy bramce zdobytej przez Miłosza Nowickiego na 3:1, a chwilę później strzałem z około 25 metrów pokonał bramkarza gości, ustalając wynik na 4:1.

Po tym spotkaniu Victoria plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli, ale ma rozegrany jeden mecz więcej niż pozostałe drużyny z IV ligi, które powalczą o kolejne punkty w najbliższy weekend.

Następne spotkanie Victoria Ostrzeszów rozegra z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Ten mecz zaplanowano na sobotę 14 września.