Pędził pod prąd obwodnicą Ostrowa. Jest nagranie [WIDEO] [AKTUALIZACJA]

9
screen z materiału wideo
Jeden z kierowców nagrał, jak inny mężczyzna jechał samochodem osobowym pod prąd obwodnicą Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna najpierw klaksonem próbował zwrócić uwagę drugiego kierowcy, ale nie dało to efektu. Choć - jak wynika z nagrania - nieprawidłowo jadący odwrócił się w jego stronę. Następnie kierujący ostrzegł innych poprzez CB radio. Policja dotarła do mężczyzny. Zatrzymano mu prawo jazdy, ale nie to koniec konsekwencji, które poniesie.

Auta zjeżdżały na prawy pas, aby uniknąć zderzenia, które (biorąc pod uwagę prędkości rozwijane na S11 na odcinku Antonin – Ostrów Wielkopolski) mogło skończyć się tragicznie.

CZYTAJ TEŻ: Mikstacki drifter w tarapatach [WIDEO]

Kierowca volkswagena nie zatrzymał się. Nie próbował zawrócić. Nadal jechał pod prąd.

Na szczęście nikomu nic się nie stało i skończyło się na strachu.

UWAGA! Nagranie poniżej zawiera wulgarne słowa.

AKTUALIZACJA – 18.17

Ostrowscy policjanci dotarli do kierowcy, który jechał obwodnicą „pod prąd” i stwarzał ogromne zagrożenie na drodze. Funkcjonariusze zatrzymali już 77-latkowi z Ostrzeszowa prawo jazdy i skierowali wniosek do sądu o ukaranie – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. 8
    5

    Kończysz 70 lat badania psychol. wszystko na temat A nie głupie komentarze A na marginesie młodzi kier. są gorszym debilami

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick