Pedersen: Liczy się tylko przyszłość

0
Mecz w Bydgoszczy był powrotem do składu MDM Komputery TŻ Ostrovia dla Bjarne Pedersena. Duński weteran zdobył w tym spotkaniu 12 punktów. - to, co było wcześniej nie ma znaczenia. Liczy się tylko przyszłość. Przed nami najważniejsze mecze w sezonie - mówi w rozmowie z naszym portalem.

Bjarne Pedersena zabrakło w składzie Ostrovii w trakcie dwóch meczów na własnym torze z PSŻ Poznań i Unią Kolejarzem Rawicz. – Oczywiście, że nie byłem z tego zadowolony. Jechałem dobrze we wcześniejszych meczach. Jestem solidnym zawodnikiem. Zdobywam dobre punkty – mówi Bjarne Pedersen, który nie chce teraz wracać do tego, co było. – To jest już za nami. Teraz patrzę tylko do przodu. Trzeba się przygotować do kolejnych meczów. Oczywiście liczę, że teraz będę miał miejsce w składzie do samego końca sezonu. Przed nami najważniejsze mecze. Liczę na zwycięstwa, które doprowadzą nas do sukcesu.

Po dotychczasowych siedmiu spotkaniach Bjarne Pedersen jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem ostrowskiej drużyny. Jednocześnie jest czwartym najlepiej punktującym zawodnikiem w II lidze. W 35 biegach zanotował 15 zwycięstw. Jego średnia meczowa jest na poziomie 11 punktów.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick