PCPR już po remoncie [ZDJĘCIA]

0
Fot. powiatostrzeszowski.pl
Niespełna 250 tys. zł kosztował remont budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie. W prace został zaangażowany konserwator zabytków, ponieważ budynek znajduje się pod jego nadzorem.

Naprawa uszkodzonych fragmentów tynku, odtworzenie elementów dekoracyjnych elewacji, wymiana opierzenia, gzymsów, parapetów, remont balkonu i montaż izolacji ścian piwnicznych. To tylko część listy prac, które zostały wykonane w ramach remontu zabytkowego budynku użytkowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Inwestycja pochłonęła niemal 248 tys. zł. Trwa zbieranie zezwoleń na użytkowanie po remoncie, który rozpoczął się 13 lutego i zakończył kilka dni temu.

– To nie pierwsza w ostatnim czasie renowacja budynków należących do kompleksu zajmowanego przez PCPR – mówi Magdalena Kułak pełnomocnik starosty ostrzeszowskiego ds. kontaktów z mediami. W 2017 roku dawny blask odzyskały dwa mniejsze budynki. Mowa o garażu i oficyny, które zyskały m.in. nowe elewacje i ocieplenie. Wyczyszczono i pomalowano też okna.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick