Paweł Rajski zakażony koronawirusem

21
Paweł Rajski, starosta ostrowski potwierdził, że został zakażony koronawirusem. Informację umieścił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Starosta czuje się dobrze, a jego objawami jest utrata smaku oraz węchu. Paweł Rajski zapewnia także, że jego obowiązki były w ostatnim czasie bardzo ograniczone ze względu na urlop.

Oto treść komunikatu starosty ostrowskiego z mediów społecznościowych:

Zawsze uważałem się za osobę myślącą pozytywnie, ale teraz potwierdził to nawet test 😉 Dziś otrzymałem pozytywny wynik…na COVID 19. Fizycznie czuję się dobrze. Nie mam gorączki, tylko problem ze smakiem i węchem. Od piątku (9 paźdz.) nie brałem udziału w służbowych spotkaniach i przebywałem w domu. Zresztą ze względu na wybierany wcześniej urlop obowiązki były ograniczane. Wierzę, że po okresie 10 dniowej izolacji będę mógł wrócić do normalnych zadań i spotkań, które zostały przełożone i których tak naprawdę brakuje najbardziej. Wszystkim życzę dużo zdrowia!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

21 KOMENTARZE

  • 50
   1

   Muszę Pana lub Panią zmartwić, albo nie, ale test wykonałem sobie prywatnie! Dużo zdrowia i więcej odwagi, krytyka zwłaszcza nieuzasadniona, za psudonimem niezbyt przystoi. Paweł Rajski

  • 17
   8

   Testy są robione, jeśli miało się kontakt z corona za darmo, więc o co czytelniku ci chodzi. Gdyby nawet Urząd zapłacił za test dla Pana starosty to akurat Jemu się należy jak psu buda za tyle dobrego dla miasta, mieszkańców, chorych itd….
   Zazdrość to zła cecha, taka zazdrość

  • Nina…. testy są robione jeśli się ma 4 objawy covid i miało się kontakt z potwierdzonym “przypadkiem” , że tak okreslę. Pana Rajskiego wybrano , żeby rozporzadzal pieniędzmi miasta czyli naszymi więc… myślę, że nie ma równych i rowniejszych ? …chyba każdemu się powinny sie należec darmowe testy , już na podstawie samego pobytu na kwarantannie bo to o czymś swiadczy ??? Jak sądzisz? A prywatne zrobi tylko ten , którego stać na to.

  • 1
   1

   Panie Pawle jest Pan bardzo miłym człowiekiem dużo Pan daje pozytywnej energii 🍀dla dzieci które tego potrzebują i dla zwykłych ludzi, zawsze jest Pan autorytetem, dużo zdrowia Panu życzę żeby Pan mógł realizować swoje pozytywne cele 🌻

 1. 12

  Muszę Pana lub Panią zmartwić, albo nie, ale test wykonałem sobie prywatnie! Dużo zdrowia i więcej odwagi, krytyka zwłaszcza nieuzasadniona, za psudonimem niezbyt przystoi. Paweł Rajski

  • Przecież to nie są niemądre wpisy tylko odczucia każdego… podejrzenia … niestety na podstawie obserwacji sytuacji i zdarzeń w naszym.kraju.

 2. Panie Pawle jest Pan bardzo miłym człowiekiem dużo Pan daje pozytywnej energii 🍀dla dzieci które tego potrzebują i dla zwykłych ludzi, zawsze jest Pan autorytetem, dużo zdrowia Panu życzę żeby Pan mógł realizować swoje pozytywne cele 🌻

  • Pani Basiu 🙂 najlepiej iść osobiście podziękować Panu Pawłowi za wszystko w Starostwie ;)))) bo widzę po ilości wpisów, że bardzo Pani zależy;)

 3. Życzę zdrowia Panu Staroście i wszystkim, którzy chorują obecnie na różne choroby, w tym na COVID-19.
  Wiele zależy od wspólnej odpowiedzialności, noszenia maseczek i częstej dezynfekcji rąk. Czy to aż tak wiele?

  • 2
   2

   Dokładnie… Zwłaszcza do nauczycieli teraz kieruję teraz moje słowa. Dystans to dystans. Po co nachylac się nad dzieckiem bez maseczki celem wytłumaczenia, pokazania czegoś. Można poprosić aby dziecko założyło maseczkę, samemu założyć i wówczas wytłumaczyć… Naprawdę więcej odpowiedzialności … zrozumienia…empatii

 4. 3
  1

  Dla Pana Pawła Rajskiego są ludzie ważni i nic nie znaczący czego doświadczyłam w bardzo trudnej chwili. Kiedy udałam się do niego osobiście z pokorną prośbą.
  Każdy pisze co uważa. Ja byłam w trudnej sytuacji i wiem że Pan Rajski mógł mi pomóc w biedzie ale nie chciał byli ode mnie ważniejsi.
  Pozdrawiam

 5. Może by pan Starosta zainteresował się i nie ukrywał innych zakażeń w urzędzie. Praca zdalna lub rotacyjna by wyplenić to gówno z urzędu. Trzeba działać a nie zamiatać pod dywan. Ludzie są wystraszeni.

 6. Nikomu nie powinno się źle życzyć czego też nie robię pod adresem Pana Rajskiego ale trochę pokory i stresu mu się należy. Jak ludzie mówią Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Będzie Pan zdrowy wkrótce bo ma Pan się za co leczyć.
  Nie jak inni którym odmowił Pan prośby .
  Życzę zdrowia. Pozdrawiam.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick