Paweł Rajski stanie w szranki z Beatą Klimek? [TYLKO U NAS]

9
Pawła Rajskiego - starostę ostrowskiego wiele osób wymienia jako tego, którego nazwisko być może zobaczymy na kartach do głosowania w wyborach samorządowych jesienią br. pod szyldem "Kandydat na Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego". Rajski to samorządowiec z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem, sprawdza się na stanowisku starosty i dobrze współpracuje z radą. Ale może ma apetyt na więcej?...

Paweł Rajski ma bardzo komfortową sytuację w radzie powiatu – właściwie brak w niej jakiejkolwiek opozycji w stosunku do starosty. W przeciwieństwie do obecnej prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, której kontakty z radą miejską można nazwać co najmniej oziębłymi. Wydawać by się mogło, że posada starosty powiatu jest więc znacznie bardziej komfortowa.

Ale od tygodni w kuluarach słyszy się, że Paweł Rajski może wystartować w wyborach samorządowych właśnie jako kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. – Mam marzenia jako starosta i chcę je realizować. Listopad to dla mnie zbyt odległy czas – komentuje portalowi wlkp24.info na pytanie czy myśli w ogóle o wyborach samorządowych.

Pytany jednak o to, czy widzi siebie na prezydenckim fotelu w sąsiadującym ze starostwem budynku Urzędu Miejskiego w Ostrowie odpowiada, że… ODSYŁAMY DO MATERIAŁU FILMOWEGO 🙂

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. “…samorządowiec z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem” – otóż nie p. Paulino. Zapis jest błędny. Poprawnie należy zapisać tak: “..samorządowiec z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem”. Drobiazg ale ważny. Proszę sprawdzić w słowniku.

 2. 1
  2

  Co Wy chcecie od pani Pauliny, przerost formy nad treścia, do tego wyglada bardzo kiepsko, głowę nosi za to bardzo wysoko, czego sie jednak spodziewac po tej dziewczynie

 3. 4
  3

  Starosta ostrowski to postać niewątpliwie pozytywna na politycznej scenie Ostrowa. Jest on jednak przykładem bardzo dziwnego zjawiska, które dotyczy zresztą nie tylko jego osoby. Przy dochodach rocznych powyżej 200 tysięcy złotych nie posiada żadnych oszczędności ( patrz – oświadczenie majątkowe ). Czy ktoś potrafi to zjawisko racjonalnie wytłumaczyć?

  • 1
   1

   Popatrz na pozycje- kredyty. Ok. 100.000 zł kredytów. Dorosłe dzieci, którym się pomaga i nawet się nie obejrzysz, kiedy to 8 tys./miesiąc netto wystarcza do pierwszego, ale nie wystarcza na to by oszczędzać. Ty Paul, to pewnie nie wiesz co to dzieci, kredyt hipoteczny i takie tam? Jesteś szczęśliwym człowiekiem.

 4. 1
  2

  Pan Paweł Rajski na Prezydenta Ostrowa !!!!! Jedyny mądry człowiek w tym mieście!!!!
  Proszę!!! OBUDZCIE SIE !!!! Ile zrobił, ile potrafi !!! TO GENIUSZ DLA NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY !!!
  Byliście OSTATNIO W SZPITALU ??? Albo na mieście ??? Ten facet jest niesamowity!!!
  To wszystko Jego zasługa! Skromny, oddany miastu. Gdzieś ciągle w cieniu,ale my na takiego
  Włodarza czekamy!!! Panie Pawle, błagamy, niech Pan startuje!!! Czekamy na Pana!!!!
  Pójdziemy na wybory.. Czekamy na Pana decyzje z nadzieją. Będzie OK!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick