Paweł Rajski spotkał się z mieszkańcami w n klubie [ZDJĘCIA]

14
W Klubie Nauczyciela w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie otwarte ze starostą ostrowskim Pawłem Rajskim. Włodarz odpowiedział tym samym na zaproszenie przedstawicieli grupy Ostrowski Spacer Protestacyjny "Łańcuch światła".

Mieszkańcy, którzy niezbyt licznie zgromadzili się w sali n-klubu, mogli zadawać pytania staroście ostrowskiemu Pawłowi Rajskiemu dotyczące działalności powiatu ostrowskiego, oraz planów rządzących na najbliższą przyszłość. Tematem spotkania był również tzw. „trójprzymierze”, czyli porozumienie zawarte między Koalicją Obywatelską, Prawem i Sprawiedliwością oraz Polskim Stronnictwem Ludowym. Spotkanie jest pokłosiem listu otwartego „Spacerowiczów”, w którym prosili o niezawieranie sojuszu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

  1. Znowu o tej ścieżce, którą robili (tzn. większość czasu letniego nic nie robili, choć zjazd przy Piaskach to był dramat) przez cały rok? Ile jeszcze będziemy nią żyć? Czas na kolejne.

  2. Panie redaktorze, litości. Trójprzymierze jak Pan piszesz dotyczy radnych PO, PiS i PSL nie Sojuszu. Odrobina rzetelności by się przydała.

  3. Ten Wójcicki, to musi być bardzo ważna osoba w Ostrowie. Nawet Starosta Rajski skacze przed nim z gałęzi na gałąź. Widać, że Rajski ma jeszcze większą zdolność koalicyjną niż legendarne Peezel, które to może z każdym.

    • Nie tylko Rajski może z każdym. Beata modliła się z Rajskim i proboszczem Neumanem za duszę śp. Adamowicza. Protestowała razem z Wójcickim na rynku miasta przeciwko mowie nienawiści. Przyjmowała antyklerykała Biedronia w Ostrowie trzymając go za rękę. Wcześniej była rzecznikiem prasowym Dery (niby PiS) i Jędrzejaka (SLD), a wiadomo nie od dziś, że rolą rzecznika prasowego jest tak informować media, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego. Dlatego jest tak dobrym prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego.

  4. Czy były członek PZPR-u Wójcicki i były członek PO Rajski obchodzą dzisiejsze Święto Żołnierzy Wyklętych czy się tym świętem brzydzą?

  5. Są dwa wyjścia. Albo Rajski popiera Wójcickiego w tym co robi z garstką swoich wyznawców albo się go boi? Wybór należy do Ciebie.

  6. W Ostrowie widać jak w soczewce obraz polityczny kraju. POPIS trzyma się reazem. Teram my z Wami razem, bo my razem juz byliśmy, ale gdybyście kiedyś Wy to pamiętajcie o nas, bo my zawsze z Wami. Z nimi nie, bo oni juz kiedyś byli z tamtymi. Dlatego powinno nadejść nowe.

    • Zobacz kto w jednej drużynie kandyduje do Parlamentu Europejskiego. Bo ja widzę tam Komorowskiego, Cimoszewicza, Kwaśniewskiego, Millera i innych. A w Ostrowie CRK zostało ocalone tym, że na sesji Rady Miasta nie pojawił się radny PO. Gdyby nie to CRK zostałoby zlikwidowane gdyby ten nieobecny zagłosował jak reszta PO, bo Nycek radny Beaty nie mógł głosować, gdyż jest pracownikiem tej pasożytniczej spółki. Więc ja widzę tę koalicję inaczej niż ty, ale dzięki temu ostrowskie PO głosowało za i nie straciło cnoty albo zjadło ciastko i je ma.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick