Patryk Wykrota na igrzyskach i tłuste lata młodych lekkoatletów, czyli rzut okiem na przyszłość KS Stali

1
Podsumowanie sezonu w wykonaniu KS Stali LA Ostrów Wielkopolski było także dobrą okazją do posnucia planów na najbliższą przyszłość. Kolejny sezon zapowiada się równie udanie, choć już dzisiaj mówi się wyraźnie, że zdobycie 10 medali raczej nie będzie możliwe. Jest za to szansa na udział Patryka Wykroty w igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tak wróży i tego życzy trener Michał Walczak. Sam zainteresowany studzi emocje i z dystansem podchodzi do takich historii, choć zaznacza, że byłoby to spełnieniem marzeń.

– Tokio 2020 może jeszcze nie, ale w przyszłości na pewno byłoby to mega wyróżnienie dla mnie i spełnienie moich najskrytszych marzeń – mówi Patryk Wykrota o udziale w igrzyskach olimpijskich. Inaczej sytuację ocenia jego – były już – trener Michał Walczak: – Czy Tokio nie? Ja bym tak do końca nie wykluczał.

>> Podsumowali najlepszy rok w historii KS Stal LA Ostrów Wielkopolski <<

Ciekawy to spór i chyba jedyny, jaki ma miejsce między tymi panami. Od zawsze powtarzają, że rozumieją się świetnie i wspaniale razem im się pracowało. Niezależnie od tego, o których igrzyskach mowa, nie byłoby lepszej rzeczy dla kibiców lekkoatletyki z Ostrowa Wielkopolskiego i nie tylko, niż dopingowanie Patryka na tak znakomitej imprezie.

Pochwałami i pozytywnymi opiniami na temat profesjonalizmu Patryka oraz jego formy, drogi na igrzyska wybrukować się nie da. Potrzebna jest ciężka praca. Teraz były już zawodnik KS Stali LA trenuje w Poznaniu i stawia pierwsze kroki w reprezentacji Polski, a jego miejsce w ostrowskim klubie będą chcieli zająć młodsi zawodnicy. Tych nie brakuje i także przed nimi rysują się wspaniałe perspektywy. – Mamy bardzo wielu młodych, utalentowanych zawodników i myślę, że przyszłe lata też będą dobre, jeśli chodzi o ostrowską lekkoatletykę – dodaje trener Walczak.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick